parallax background

KRÁLOVSKÉ SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

SVATBA NA KLÍČ

NAŠE SLUŽBY

SVATEBNÍ KOORDINACE

NAŠE SLUŽBY

VÝZDOBA NA KLÍČ

NAŠE SLUŽBY

SVATEBNÍ TISKOVINY

NAŠE SLUŽBY

SYMBOLICKÝ SVATEBNÍ OBŘAD

NAŠE SLUŽBY

OBNOVENÍ SLIBU

NAŠE SLUŽBY

POŘÁDÁNÍ VEČÍRKŮ

NAŠE SLUŽBY

ZÁSNUBY NA MÍRU

HEN

ROZLUČKA SE SVOBODOU

NAŠE SLUŽBY

BABY SHOWER

NAŠE SLUŽBY

DĚTSKÉ OSLAVY

NAŠE SLUŽBY

KREATIVNÍ WORKSHOPY

PRVNÍ SCHŮZKA JE VŽDY ZCELA NEZÁVAZNÁ A ZDARMA

V případě, že by vás zajímala kterákoli z uvedených služeb, stačí když nám napíšete marcela@kralovskesvatby.cz.
My si s vámi rádi domluvíme osobní schůzku, na které si řekneme jak spolupráce s námi funguje, jaké jsou vaše představy a naše možnosti.

parallax background

SVATEBNÍ AGENTKA


Zajistit vám celou svatbu od A do Z tak, aby jste měli se vším plánováním co nejméně práce a starostí je také naší náplní práce. Nabídneme vám tedy kromě svatebních výzdob i služby koordinátorky. Zkušenosti s koordinováním svateb máme od roku 2014, kdy jsem začala plánovat svoji vlastní svatbu a troufnu si říct, že to byla ta nejcennější zkušenost. Poté jsem se rozhodla, že bych se chtěla svatbám začít věnovat aktivně a tak se tomu stalo. V roce 2016, pod vedením kolegyně Jany Kubáčové ze svatebniagentka.cz.

Janča se koordinacím svateb věnuje již přes 15 let a my jsme pyšní na to, že s ní můžeme spolupracovat. Více o službě svatební koordinace se můžete dozvědět na webu svatebniagentka.cz nebo na osobní schůzce s námi. Na vaší svatbě se pak může objevit jedna z nás nebo případně našich kolegyň.


svatebniagentka.cz
svatebniblog.cz

SVATEBNÍ SALON CAXA


Svatební salon CAXA nabízí k zapůjčení nejen nepřeberné množství svatebních a společenských šatů pro ženy, muže i děti, ale také inventář a mobiliář, který se díky spolupráci s námi může objevit i na vaší svatbě.

caxa.cz