parallax background

ZAČALO TO SNEM O SVATBĚ JAKO Z POHÁDKY

Krásné šaty, romantická výzdoba a vedle vás ten, koho milujete… Už jako malá jsem nadšeně sledovala filmy a pohádky, které končily královskou svatbou. Uběhlo pár let a ze mě je majitelka svatební agentury Královské svatby. Od roku 2016 tak proměňuji ve skutečnost sny klientů a zároveň žiju svůj vlastní velký sen.

Vystudovala jsem vysokoškolský obor hotelový management, a díky tomu získala zkušenosti ve špičkové gastronomii. V dalších letech jsem svoje znalosti a dovednosti v managementu, vedení týmu i gastronomii dál rozšiřovala a zároveň rovnou využívala při organizaci a koordinaci svateb, ale i dalších akcí. Bez dobrého jídla a pití je totiž každá akce poloviční.

A poloviční by byla i bez Jitky, mojí sestřenice, se kterou vášeň pro svatby a vše kolem nich, sdílím už od dětství. Vždyť právě u ní jsem poprvé listovala svatebními magazíny. Jitka je nedílnou součástí týmu, mojí pravou rukou a potkáte ji na velké většině svateb, které organizujeme.

Od roku 2019 pak kromě svatební agentury Královské svatby provozujeme také Královský e-shop. Internetový obchod se vším, co mně samotné kdysi na trhu chybělo a co by mi jako nevěstě udělalo velkou radost.

„Svoji práci dělám s největší láskou. Chci všem našim párům dopřát pocit, že se jim právě splnil ten nejkrásnější sen.“

Marcela Králová


NAPIŠTE MI