Simona a Pavel Tóth

20. 9. 2025 | Náš Mlýn | Foto: Kamila Lukášová

Slova Novomanželů

„Ahoj Marcelko, chtěla jsem ti ještě jednou strašně moc poděkovat 💜 Celý víkend byl lepší, než jsem si vysnila. Některé momenty si ani neuvědomujeme, jsme plní emocí a dojmů. Bylo to naprosto kouzelné a dokonalé. Děkujeme za nás oba s Pavlem. Vzít si tě na pomoc bylo to nejlepší rozhodnutí. Jste skvělí – ty i Adélka, a věřím, že i další holky, které jsme nepoznali. To poděkování se fakt ani nedá vyjádřit slovy, budeme to vstřebávat ještě hodně dlouho. Moc děkujeme i za krásný a originální dárek – těšíme se, že si to každý měsíc připomeneme. Napsala bych celou knihu o tom, jak jsi nám pomohla, jak jsem tě spamovala s „debilními“ dotazy a ty jsi vždy úplně normálně odpověděla. Jsi fakt skvělá, všechno bylo skvělé. Děkujeme a věřím, že se někdy ještě potkáme.“