„Marcelko, co k tomu říct. Hned když jsem byla požádána o ruku, byla to první osoba, které jsem psala. Vlastně to věděla dřív než kdokoliv jiný z rodiny. Věděla jsem totiž, že bez ní si to nedokážu představit. Ono se to totiž nezdá, milé nevěsty, ale být na všechno sama je opravdu velmi stresující. Celé přípravy mi byla k ruce, vždy na příjmu a stoprocentně připravena na jakékoliv dotazy. V den svatby jsem nemusela nic řešit, nikoho úkolovat, mohla jsem být úplně v klidu a užít si svůj svatební den. A co je víc? Jsem ten typ, který si myslel, že všechno zvládnu sama a bude to super… nebude. Zkušenosti jsou zkušenosti a jsem moc vděčná, že právě Královské svatby s Marcelkou v čele byly součástí našeho svatebního dne. Doporučuji na 100 %. ŘíbaLOVE“